محمدیان: با کادرفنی روی کشتی با اسنایدر کار نموده بودیم، زارع: تا المپیک راه درازی مانده است

به گزارش تور فرانسه، دو کشتی گیر طلایی ایران در روز اول مسابقات بین المللی کشتی آزاد پلیکونه از اینکه کارشان در ایتالیا با مدال طلا تمام شد، ابراز رضایت کردند.

محمدیان: با کادرفنی روی کشتی با اسنایدر کار نموده بودیم، زارع: تا المپیک راه درازی مانده است

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین محمدیان بعد از کسب مدال طلای وزن 97 کیلوگرم جام پلیکونه ایتالیا گفت: خدا را شکر می کنم که با دعای خیر مردم در این رقابت های رنکینگی اول شدم. این مسابقات به این دلیل که طبق سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی بود کشتی گیران خوبی در 97 کیلوگرم به ایتالیا آمده بودند. کشتی گیران خوبی از آمریکا، اوکراین و دیگر کشورها در این رقابت ها حضور داشتند که خداراشکر با پشت سر گذاشتن 5 کشتی خوب، کارم را به اتمام رساندم.

این کشتی گیر مازندرانی در خصوص شکست دادن حریف شاخص آمریکایی با ضربه فنی نیز گفت: در خصوص این حریف صحبت نموده بودیم و روی کشتی های اسنایدر با غلامرضا محمدی و عباس حاج کناری کار نموده بودیم که توانستم با یک مبارزه حساب شده این کشتی گیر خوب آمریکایی را شکست دهم.

همچنین امیرحسین زارع نیز که او هم در وزن 125 کیلوگرم به مدال طلا رسید، گفت: خدا را شکر می کنم که در روز تولدم توانستم در آزمونی که خدا در آستانه 20 سالگی پیش رویم قرار داده بود مدال طلا بگیرم. کشتی های سختی بود محبت خدا شامل حالم شد و توانستم در ایتالیا کشتی خوبی بگیرم. هنوز هیچ چیزی تمام نشده و تا المپیک راه درازی باقی مانده و امیدوارم اول ملی پوش ایران و بعد کسب سهمیه در این وزن و در المپیک بهترین مدال را برای کشورمان به دست بیاورم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 166

به "محمدیان: با کادرفنی روی کشتی با اسنایدر کار نموده بودیم، زارع: تا المپیک راه درازی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیان: با کادرفنی روی کشتی با اسنایدر کار نموده بودیم، زارع: تا المپیک راه درازی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید