واکنش گل محمدی به نامه مجیدی: کسی تضمین می دهد با تعطیلی لیگ کرونا از بین برود؟، می گویند پول تست نداریم تا از رقابت فرار کنند

به گزارش تور فرانسه، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات همتای خود در باشگاه استقلال گفت: کسی تضمین می دهد با تعطیلی لیگ کرونا از بین برود؟

واکنش گل محمدی به نامه مجیدی: کسی تضمین می دهد با تعطیلی لیگ کرونا از بین برود؟، می گویند پول تست نداریم تا از رقابت فرار کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی بعد از برگزاری نشست با مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه گفت: به صورت هفتگی جلسه برگزار می کنیم. امروز صحبت های مان در خصوص شرایط تیم و بازیکنان بود و امکاناتی که برای انجام تمرینات لازم است. این جلسات پابرجاست و کار های مان را با یکدیگر همانند جلسه امروز هماهنگ می کنیم.

وی درباره شرایط استوکس مطرح نمود: این بازیکن باید به تمرینات می آمد که نیامد. شرایط او پیچیده است و مسئولان حقوقی باشگاه در این مورد پیگیر هستند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گفته می شود لیگ فقط به خاطر پرسپولیس برگزار خواهد شد و این تیم مورد حمایت قرار می گیرد، شرح داد: نمی دانم منظور شما از حمایت چیست. فکر می کنم بیشتر بحث مدیریت مهم است. نیاز نیست هزینه خاصی صرف موارد بهداشتی شود. هر بازیکن برای هر ماه شاید نیاز باشد 3 یا 4 میلیون هزینه تست کرونا کند. حتی اگر باشگاهش هم نداشته باشد خود بازیکن و مربی حاضر است برای سلامتی خود این تست را بدهد.

گل محمدی افزود: تعجب می کنم از اینکه برخی باشگاه ها عنوان می کنند هزینه دریافت تست کرونا از اعضای تیم مان را نداریم. به نظرم آنها بیشتر به این سمت فرار می کنند که برای ادامه مسابقات لیگ هزینه نکنند. آیا باشگاه هایی که دنبال تعطیلی لیگ هستند حاضرند پول قرارداد بازیکنان شان را بدهند؟ ممکن است ویروس کرونا تا 6 ماه دیگر ادامه داشته باشد و در آن صورت باشگاه ها حاضر خواهند شد تا نیم فصل آینده دستمزد بازیکنان و مربیان خود را بپردازند؟

وی یادآور شد: مدیران باشگاه هایی که به تعطیلی لیگ اصرار دارند می خواهند زرنگ بازی درآورده و به همین دلیل برخی مربیان و بازیکنان هم آنها را همراهی می کنند که عجیب است. اگر لیگ تعطیل شود همه بازیکنان و مربیان متضرر خواهند شد. اگر قرار باشد فقط فوتبال تعطیل باشد مطمئن باشد فقط ما هستیم که ضرر می کنیم چرا که تقریبا همه مشاغل در شرایط فعلی شروع به کار کرده اند. اداره ها، مترو، اتوبوس، شرکت های هواپیمایی که خیلی با مردم سرکار دارند و شغل شان هم خطرناک است کارشان را شروع کرده اند. فکر نمی کنم فقط بخواهند فوتبال را تعطیل کنند. چیزی که مهم است اینکه سریع باید امکانات بهداشتی را برای باشگاه ها فراهم کنند. از فدراسیون پزشکی گلایه دارم که چرا برخی تیم ها بدون اینکه جواب تست شان بیاید تمرینات خود را شروع کردند که این کارشان خلاف قانون بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص آخرین شرایط بشار رسن و اوساگونا اظهار داشت: بشار رسن قرار است تا شنبه و یکشنبه هفته آینده به تهران برسد. صحبت کردیم تا بحث های مالی او هم حل شود. متاسفانه برای اوساگونا پروازی از نیجریه وجود ندارد و در این مورد فقط باید منتظر ماند تا مشکلش حل شود.

وی در واکنش به این سوال که آیا بهتر نبود یک آزمایشگاه را برای تست کرونا انتخاب می کردند، گفت: فدراسیون باید خیلی قوی ظاهر می شد و سر تصمیمات خود می ماند. برخی دنبال این هستند که ماهیت لیگ و فوتبال را خراب کنند و دانسته یا ندانسته دارند به فوتبال کشورمان ضربه می زنند. فکر نمی کنم در مراکز بهداشتی کیت های تقلبی وجود داشته باشد و وزارت بهداشت در خصوص آزمایشگاه ها و اعتبارشان بهتر می تواند صحبت کند.

گل محمدی در خصوص اینکه فرهاد مجیدی در نامه ای به مدیرعامل استقلال خواسته سازمان لیگ تضمین دهد که کسی با شروع دوباره لیگ کرونا نگیرد، گفت: کسی هست که تضمین دهد با تعطیلی لیگ کرونا می رود؟ هیچ کس نمی تواند تضمین دهد که بازیکن و مربی کرونا نگیرد. در حرف هایم گفتم مسئله رعایت پروتکل های بهداشتی خیلی مهم است. در همه شغل ها امکان ابتلا به ویروس بالاست و فوتبال هم یکی از این مشاغل است. اینکه بخواهیم بترسیم از اینکه کسی کرونا بگیرد و به خاطر آن لیگ را تعطیل کنیم تصمیمی اشتباه است. بیشتر کشورها بزرگ دنیا به این نتیجه رسیدند که لیگ شان را با وجود ویروس کرونا برگزار کنند.

سرمربی پرسپولیس در ارتباط با اینکه آیا بازی محبت آمیز شان با نیروی زمینی قطعی شده است یا نه؟ گفت: قرار شده جواب تست کرونای آنها تا آخر شب بیاید و اگر مسئله ای نداشت با این تیم یک بازی محبت آمیز برگزار خواهیم کرد.

وی راجع به لیست مازاد پرسپولیس در خاتمه فصل مطرح نمود: الان برای این حرف ها زود است. ما برای قهرمانی کار زیادی داریم و 9 فینال پیش روی مان است. بازی با تیم های در حال سقوط و همچنین تیم هایی که شانس کسب سهمیه دارند، سخت است. باید تلاش زیادی کنیم تا به آنچه می خواهیم برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 519

به "واکنش گل محمدی به نامه مجیدی: کسی تضمین می دهد با تعطیلی لیگ کرونا از بین برود؟، می گویند پول تست نداریم تا از رقابت فرار کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش گل محمدی به نامه مجیدی: کسی تضمین می دهد با تعطیلی لیگ کرونا از بین برود؟، می گویند پول تست نداریم تا از رقابت فرار کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید