گروه جهادی افسران ولایت بوشهر اقدام به جمع آوری یاری های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان کرد

به گزارش تور فرانسه، مسئول رسانه گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر گفت: گروه جهادی افسران ولایت بوشهر در راستای یاری به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اقدام به جمع آوری اقلام ضروری و یاری های نقدی نموده است.

گروه جهادی افسران ولایت بوشهر اقدام به جمع آوری یاری های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان کرد

عرب زاده، مسئول رسانه گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه تور فرانسه، گفت: گروه جهادی افسران ولایت بوشهر در راستای یاری به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اقدام به جمع آوری یاری های نقدی و غیرنقدی برای مردم آسیب دیده در جریان سیلاب اخیر نموده است.

عرب زاده اضافه نمود: با توجه به اعلام نیازی که از سوی نیرو های جهادی حاضر در منطقه انجام شده، سیل زدگان سیستان و بلوچستان نیازمند افلام ضروری همچون بخاری، پوشاک گرم، پتو، زیرانداز، بسته های غذایی کنسروی و آب معدنی هستند؛ از این رو افراد می توانند برای یاری به سیل زدگان، این اقلام را در اختیار گروه جهادی افسران ولایت قرار دهند تا بین مردم سیل زده توزیع نمایند.

مسئول رسانه گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر اظهار کرد: البته این گروه، یاری های نقدی را نیز برای سیل زدگان جمع آوری می نماید و به واسطه جهادگران یاری های جمع آوری شده را بین سیل زدگان سیستان و بلوچستان توزیع خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 188

به "گروه جهادی افسران ولایت بوشهر اقدام به جمع آوری یاری های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه جهادی افسران ولایت بوشهر اقدام به جمع آوری یاری های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید