اخبار مجلس

خبرنگاران سبزوار بیشترین میزان بستری کرونا در خراسان رضوی را دارد

سبزوار- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: این شهرستان با 22 درصد بستری شدگان خراسان رضوی، بیشترین شمار مبتلایان کرونای استان در روزهای اخیر را داشته است.

5 خرداد 1400

واکنش آذری جهرمی به ادعای بودجه پنهانی در وزارت ارتباطات

خبرنگاران : محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ادعای بودجه سه هزار میلیارد تومانی پنهان در شرکت ارتباطات زیرساخت را تکذیب کرد.

3 خرداد 1400

واکنش مشاور وزیر کشور به اظهارات یک نماینده مجلس

تهران (پانا) - مشاور وزیر کشور در توییتی به رفتار یکی از نمایندگان مجلس به دلیل آنچه نشانه رفتن برگزاری پرشور انتخابات عنوان نموده، انتقاد کرد.

14 اردیبهشت 1400

قالیباف: اولویت مجلس یازدهم رفع و خنثی سازی تحریم ها است

تهران (پانا)- رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد مجلس در مدت اخیر گفت با توجه به اینکه تحریم از اولین موضوعات کار مجلس یازدهم بود، قانون اقدام راهبردی در نتیجه عملکرد طرف های مقابل به تصویب رسید.

21 فروردین 1400

مجلس اینترنت و پیامک را گران کرد؟

مصوبه امروز مجلس درباره افزایش مالیات اپراتورهای تلفن همراه با اختلاف تفسیر میان دولت و مجلس همراه شده است. مجلس می گوید این مصوبه باعث افزایش کیفیت اینترنت و همچنین مانع افزایش قیمت آن می گردد اما وزارت ارتباطات می گوید مجلس برای افزایش درامد صداوسیما...

17 فروردین 1400

تفاوت عجیب قیمت خرده فروشان میوه و سبزی با میدان تره بار

در جریان بازدید امروز بازرس سازمان بازرسی کل کشور از میدان میوه و تره بار معین شد که قیمت در سطح اصناف خرده فروش سطح شهر تفاوت قابل ملاحظه و حداقل دوبرابری با قیمت میدان میوه و تره بار دارد و به همین منظور بازرس سازمان بازرسی از مردم درخواست کرد موارد...

12 فروردین 1400

قالیباف در گفت وگو با روسیه 24: ایران و روسیه به همکاری های 20 و 50 ساله می اندیشند

رئیس مجلس با اشاره به فرایند مثبت همکارهای سیاسی و امنیتی ایران و روسیه، مناسبات دو کشور در حوزه مالی و تجاری را رضایت بخش ندانست و تاکید نمود: هدف از سفر به روسیه ارتقای سطح روابط موجود به سطح راهبردی است.

8 فروردین 1400

مصوبات کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای انتخاب المپیکی ها

به گزارش خبرنگاران، با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و موافقت فدراسیون برنامه کادر فنی به جهت انتخاب کشتی گیران ملی پوش برای اعزام به بازی های المپیک توکیو به شرح زیر اعلام شد.

24 اسفند 1399

ردپای جو بایدن در بودجه 1400

خبرنگاران : بودجه فقط تصویری از اعداد نیست بلکه در میان اعداد آن می توان سیاست را هم دید. یکی از تصاویر به انتخابات آمریکا و پیروزی بایدن بر ترامپ باز می گردد. در واقع در بین اعداد بودجه سال آینده از بایدن نیز ردپایی...

17 دی 1399

مالیات بر ارزش افزوده متوقف شد

مدیرکل امور اقتصادی نهاد ریاست جمهوری طی نامه ای خطاب به عاملان ذی حسابی با اشاره به منقضی شدن قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده، اجرای آن را تا زمان تصویب قانون جدید مورد ایراد دانست و خواهان انجام مراقبت های لازم در این زمینه شد.

5 دی 1399

300 هیئت علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی کم برخوردار جذب می شوند

در هفدهمین دوره فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت 300 عضو جدید منحصراً برای دانشگاه های علوم پزشکی کم برخوردار جذب می شوند.

28 آذر 1399

اخذ مالیات از خریداران خودرو

همراه با تشدید تحریم های بین المللی و کاهش درآمد های نفتی، دولت افزایش درآمد های مالیاتی را به ناچار در دستور کار قرار داده است. در این بین یکی از راه های افزایش درآمد از این ناحیه، گسترش پایه های مالیاتی است از همین رو پایه های مالیاتی جدیدی از جمله مالیات...

20 شهریور 1399

خبرنگاران مرغ فروشی های مریوان مغازه های خود را بستند

سنندج - خبرنگاران - تعدادی از واحدهای صنفی مرغ فروشی در شهرستان مریوان در اعتراض به گران شدن قیمت این ماده غذایی و پایین آمدن سود فروش، اقدام به بستن مغازه های خود کردند.

12 شهریور 1399

موانع تعطیلی کارخانه های آسفالت رفع می شود

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: موانع پیش روی کارخانه های تولید آسفالت به صورت دقیق و کارشناسی بررسی شده و نسبت به رفع آن اقدام خواهیم کرد.

6 شهریور 1399

رهبر هنگ کنگ: هرج و مرج بیشتر تحمل ناپذیر است

رهبر هنگ کنگ امروز (سه شنبه) با بیان اینکه ظرف 12 ماه گذشته این دولت شهر شاهد اعتراضات ضد دولتی بوده که آنجا را به آشوب کشانده است، تاکید نمود، این شهر تحت حاکمیت چین دیگر نمی تواند هیچگونه هرج و مرج بیشتری را تحمل کند.

18 مرداد 1399

واکنش سوریه به دخالت های خارجی در امور چین

فارس نوشت: وزارت خارجه سوریه با تأیید تصویب لایحه امنیت ملی هنگ کنگ، دخالت های کشورهای غربی و آمریکا در ارتباط با تصویب این قانون را خلاف قوانین بین المللی دانست.

13 مرداد 1399

نمره ضعیف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از هیئت تحقیق و تفحص، ستادی با نابسامانی های مدیریتی تکراری

وظایف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نشان می دهد که این ستاد محوری ترین و اصلی ترین نهاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.اما نابسامانی مدیریتی در این ستاد مانع تحقق بسیاری از اهداف آن شده است.

22 تیر 1399

نانسی پلوسی: بی اعتمادی شهروندان آمریکا به ترامپ جای تعجب ندارد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از مدیریت رئیس جمهور این کشور در شرایط شیوع کرونا در آمریکا انتقاد کرد و گفت جای تعجب ندارد مردم به او اعتماد ندارند.

11 خرداد 1399

جزئیات عرضه سهام شرکت های دولتی، متاثر شدن 15 درصد تولید ناخالص داخلی از کرونا

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که برآوردها حکایت از آن دارد که تولید ناخالص داخلی کشور تا 15 درصد از کرونا متاثر می شود، جزئیات عرضه سهام شرکت های دولتی در سال جاری را گفت و گفت: تلاش مان این است که 15 اردیبهشت سال جاری اولین فراخوان برای واگذاری...

8 خرداد 1399

تب سنجی بیش از 700 هزار نفر در خراسان شمالی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: در 24 ساعت گذشته 706 هزار و 722 نفر در این استان غربالگری شده اند.

1 خرداد 1399
تعداد: (28)