حاجی میرزایی: از مدارس بازدید سرزده صورت گیرد

به گزارش تور فرانسه، تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در تماس تلفنی با مدیر آموزش وپرورش زابل ضمن خدا قوت به همه مدیران و معلمان از نحوه ارائه آموزش این شهرستان به دانش آموزان آگاه شد.

حاجی میرزایی: از مدارس بازدید سرزده صورت گیرد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، فرزاد نامجو در این تماس تلفنی با تأکید بر اینکه آموزش در دوران کرونا به صورت غیرحضوری دنبال می گردد و به وسیله فضای مجازی و استفاده از شبکه شاد است، گفت: تمایل داشتیم این آموزش ها به صورت حضوری برگزار گردد و در شرایط امتحانات نیز برگزاری آزمون به صورت حضوری را مدنظر داشتیم اما شرایط شهرستان نارنجی است و آموزش ها غیرحضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: 5هزار و 350دانش آموز از درس نامه برای آموزش خود استفاده می نمایند و سایر دانش آموزان به وسیله فضای مجازی و آموزش های تلویزیونی، درس های خود را پیش می برند. 23هزار دانش آموز دیگر نیز از بستر شبکه شاد استفاده می نمایند و بعضی دیگر به طور مشترک از شاد و آموزش تلویزیونی استفاده می نمایند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان زابل درباره ارتباط با معلمان اظهار کرد: با معلمان خود ارتباط تنگاتنگی داریم؛ 85درصد معلمان سیستان و بلوچستان بومی هستند که این موضوع نقطه قوطى برای آموزش وپرورش زابل است.

وی با اشاره به نظارت بر کار مدارس شهرستان اضافه نمود: کارشناسانی را تعیین کردیم تا از مدارس و شرایط آموزش مدارس بازدید داشته باشند.

وزیر آموزش وپرورش در این تماس ضمن پرسش از شرایط آموزش 40هزار دانش آموز در شهرستان زابل بر ارتباط هرچه بیشتر دانش آموزان با معلمان تأکید کرد و درباره شرایط سکونت معلمان غیربومی در شرایط کرونا پرسش کرد.

وی همچنین گفت: ارتباط شما با مدیران باید همه روزه باشد. 300مدرسه دارید که باید بازدید از این مدارس بین همکاران تقسیم گردد.

وزیر آموزش وپرورش ضمن تأکید بر اینکه باید از مدارس بازدید سرزده صورت گیرد، عنوان نمود: باید دانش آموزان را مانند فرزندان خود بدانیم و اطمینان پیدا کنیم حتی یک نفر از آموزش دور نمی ماند تا بتوانیم این سال تحصیلی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 924

به "حاجی میرزایی: از مدارس بازدید سرزده صورت گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: از مدارس بازدید سرزده صورت گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید