حضور زنان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا

به گزارش تور فرانسه، با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال، زنان تماشاگر می توانند در دو بازی آینده تیم ملی در استادیوم حضور پیدا نمایند.

حضور زنان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا

به گزارش ایسنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، امروز (یکشنبه) در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال درباره دو بازی محبت آمیز آینده تیم ملی با روسیه و کنیا اظهار کرد: امیدواریم دو بازی آینده (روسیه و کنیا) را با حضور زنان در استادیوم آزادی برگزار کنیم. این آغازی برای گام های موثر برای حضور زنان در استادیوم هاست. اگر تماشاگران هنگام حضور زنان رعایت نمایند باعث می گردد که حضور پرشورشان را در ادامه داشته باشیم.

او اضافه کرد: در حال حاضر ممنوعیتی برای حضور زنان در استادیوم ها نیست. تنها نگرانی هایی بابت اتفاقات و رفتارهایی است که ممکن است رخ دهد. از سازمان لیگ درخواست می کنم که کوشش نمایند که زنان بتوانند در استادیوم ها حضور پیدا نمایند. امیدوارم بازی با روسیه شروعی برای حضور زنان باشد. منتها اگر به زنان، به خصوص به طرفداران تیم مقابل، هتک حرمت گردد، مانعی برای این انجام این مهم ایجاد خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران سوم و هشتم فروردین ماه در ملاقاتهای محبت آمیز به ترتیب به مصاف روسیه و کنیا می رود که این دو ملاقات قرار است در استادیوم آزادی برگزار شوند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1753

به "حضور زنان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور زنان در بازی تیم ملی با روسیه و کنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید