خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است

به گزارش تور فرانسه، سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به توییت وزیر امور خارجه آمریکا اظهار داشت: خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است.

خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است

به گزارش گروه سیاسی تور فرانسه، سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به رشته توییت وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر قرار دادن نام دو تن از دانشمندان صنعت هسته ای کشور در فهرست تحریم های جدید دولت ایالات متحده آمریکا گفت: خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است.

در پاسخ توییتری سازمان انرژی اتمی ایران خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا، آمده است:

کوشش مذبوحانه تصمیم سازان کاخ سفید مبنی بر قرار دادن نام دو تن از دانشمندان صنعت هسته ای کشور در فهرست تحریم های جدید دولت ایالات متحده آمریکا بیانگر تداوم رویکرد خصمانه آن دولت در مواجهه نابخردانه با مجاهدان سرافراز راستا اعتلا و عزت روزافزون ایران اسلامی است.

اقداماتی از این دست خللی در عزم و اراده جوانان برومند این مرز و بوم در پیشبرد اهداف بلند نظام مقدس اسلامی ایجاد نخواهد کرد.

ما از این فرصت استفاده کرده و بار دیگر به بدخواهان ایران اسلامی اعلام می کنیم که تنها ثمره رویارویی های مغایر با اصول و موازین حقوق بین الملل با ملت ایران، تقویت روحیه کوششگران و محققان ایرانی و تضعیف صندلی و منزلت دشمنان ایران زمین در عرصه جهانی است.

خبر های خوشی از صنعت هسته ای جمهوری اسلامی ایران در راه است...

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 530

به "خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید