اخبار صنعت

پزشک استقلال:نمی توانیم پروتکل های فیفا را رعایت کنیم، بازیکنان ربات نیستند

الان در ایتالیا اعلام شده اگر حتی یک بازیکن مشکوک باشد کل لیگ را تعطیل می کنند. تازه 6 هفته فرصت آماده سازی دوباره گذاشته اند اما ما فقط می خواهیم 9 هفته را برگزار کنیم و بگوییم کار تمام شد.

16 مرداد 1399

شروع تمرینات تیم صنعت نفت با غیاب دو بازیکن مبتلا به کرونا

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در غیاب دو بازیکنی که تست کرونایشان مثبت اعلام شده است، تمرین می نماید.

10 مرداد 1399

خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است

سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به توییت وزیر امور خارجه آمریکا اظهار داشت: خبر های خوشی از صنعت هسته ای ایران در راه است.

9 مرداد 1399

ذرت های آلوده وارداتی به ایران تبدیل به الکل می شوند!

رئیس سازمان ملی استاندارد امروز از تبدیل ذرت های آلوده به الکل اطلاع داد. این در حالی است که سال گذشته سازمان اموال تملیکی اعلام نموده بود که در آخرین جلسه در دفتر مبارزه با مفاسد مالی، مقرر شد این ذرت ها تحت شرایطی به کشور های غیرهمسایه فروخته گردد،...

8 مرداد 1399

خبرنگاران ظرفیت های گردشگری البرز به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته است

کرج - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به ظرفیت های تاریخی و طبیعی استان گفت: با وجود این ظرفیت ها ، صنعت گردشگری البرز به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته است.

8 مرداد 1399

قدردانی رئیس جمهور ونزوئلا به فارسی: ایران! سلام علیکم

نیکولاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا در بحبوحه افزایش تنش آفرینی های آمریکا علیه کاراکاس و تهران، از حمایت های ایران قدردانی کرد.

8 مرداد 1399

چهارمین نفتکش ایرانی به چند مایلی سواحل ونزوئلا رسید

به گزارش خبرنگاران، چهارمین نفتکش ایرانی حامل سوخت با نام فاکسون Faxon به چند مایلی سواحل ونزوئلا رسیده است.

8 مرداد 1399

نمره ضعیف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از هیئت تحقیق و تفحص، ستادی با نابسامانی های مدیریتی تکراری

وظایف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نشان می دهد که این ستاد محوری ترین و اصلی ترین نهاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.اما نابسامانی مدیریتی در این ستاد مانع تحقق بسیاری از اهداف آن شده است.

22 تیر 1399

افزایش 100 درصدی سرانه فضای ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان در سال 98

سرانه ورزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در سال گذشته با بهره برداری از استخر سرپوشیده این دانشگاه 100 درصد افزایش یافت.

20 تیر 1399

از کجا بفهمیم خرما سالم است؟

با توجه به اهمیت زیاد مصرف خرما در ماه مبارک رمضان به خاطر روزه باید حتما از صحت و سلامت خرمایی که خریداری میکنیم برای سفره افطارمان اطمینان حاصل کنیم تا خدایی ناکرده در ماه مبارک رمضان به مشکل برنخوریم.

17 تیر 1399

روبات ها به خدمت ارتش درمی آیند ، از تشخیص یک دقیقه ای ویروس کرونا تا بسته شدن لایه اوزون

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

15 تیر 1399

مصاحبه، افقهی: آمریکا داعش امنیتی و نقطه ای را در عراق فعال کرد، تغییر راهبرد آمریکا در عراق

کارشناس تحولات غرب آسیا معتقد است آمریکا راهبردش را در به کارگیری داعش از حالت سرزمینی به داعش امنیتی تغییر داده داعشی که بر اساس درگیری و ایجاد ناامنی است تا بگوید اگر نظامیان آمریکایی از عراق خارج گردد داعش به این کشور باز می گردد.

12 تیر 1399

آغاز خرید تضمینی برگ سبز چای از چایکاران

رییس سازمان چای با اشاره به آغاز چین اول برگ سبز چای و خرید تضمینی این محصول از کشاورزان، گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 135 هزار تُن برگ سبز چای از باغ های چای شمال کشور برداشت شود.

10 تیر 1399

خبرنگاران طرح های عمرانی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد

تهران- خبرنگاران- طرح های عمرانی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد که با تکمیل طرح های عمرانی- خوابگاهی ظرفیت اسکان دانشجویان این دانشگاه حدود 45 درصد افزایش می یابد.

9 تیر 1399

دوچرخه سواری، یزد را هلند ایران می نماید

گردشگری در یزد مانند بسیاری از شهرهای گردشگرپذیر جهان، پیوند تنگاتنگی با دوچرخه سواری و پیاده محوری دارد و نصب دوچرخه های هوشمند اشتراکی می تواند یکی از شاخص های توسعه گردشگری در این شهر جهانی به شمار رود،

7 تیر 1399

ماجرای جوجه کُشی و مافیا

ماجرای جوجه کُشی که در روز های گذشته مورد توجه افکارعمومی و رسانه ها قرار گرفته بود بحثی قدیمی درباره نقش مافیا در بازار نهاده های دامی را دوباره مطرح نموده است. رسانه ها و بعضی فعالان سیاسی اصولگرا در دو روز اخیر به این مسئله پرداخته اند و می گویند مافیای...

6 تیر 1399

انتقاد از احتمال ادغام تنها پژوهشکده آبخیزداری کشور

سال 98 سال سیلاب نام گرفت. در این سال 138سیل بزرگ و کوچک در سطح حوزه های آبخیز کشور به وقوع پیوست که نه تنها خسارت مالی زیادی به بار آورد و به زیرساخت های 16 استان کشور آسیب زد بلکه سبب فوت تعدادی از هموطنانمان شد. با وجود وقوع سیل های شدید و مکرر در ایران قرار...

29 خرداد 1399

ترامپ خواستار نجات مالی صنعت نفت آمریکا شد

رییس جمهور آمریکا گفت که از هیات دولت خواسته است طرحی را برای تزریق نقدینگی به صنعت حفاری نفت آمریکا و کمک به دوام این صنعت در برابر فروپاشی تاریخی قیمتهای نفت طراحی کند.

28 خرداد 1399

قهرمانان خبرنگاران در روزهای بحران کرونا

قهرمانان ما از سنگ و فولاد نیستند، پرواز نمی نمایند و شکست ناپذیر هم نیستند. قهرمانان ما انسان هایی هستند که ایستاده اند تا ایران در خانه بماند.

26 خرداد 1399

صدور 53 موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان بیان نمود: 53 فقره موافقت اصولی برای ایجاد و راه اندازی طرح های گردشگری در این استان صادر شد.

25 خرداد 1399
تعداد: (84)