دومین نتایج رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد

به گزارش تور فرانسه، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شهرام حی شاد مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان رگولاتوری با اشاره به مشارکت 61 درصدی دفاتر پیشخوان در این رتبه بندی گفت: از مجموع 9 هزار و 313 دفتر پیشخوان خدمات دولت، 5 هزار و 643 دفتر پیشخوان در این ارزیابی مشارکت فعال داشته و اطلاعات خود را در سامانه رتبه بندی ثبت نموده اند.

دومین نتایج رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد

وی گفت: بر اساس نتایج این سامانه 47 درصد دفاتر شرکت نماینده در این ارزیابی، رتبه یک، 51 درصد رتبه دو و 2 درصد رتبه سه و در مجموع 4 هزار و 336 دفتر رتبه یک، 4 هزار و 777 دفتر رتبه دو و 200 دفتر رتبه سه را کسب نموده اند.

حی شاد درباره ارزیابی دفاتری که اطلاعات خود را در سامانه ثبت ننموده اند، اعلام کرد: به دلیل شرایط مالی ناشی از شیوع کرونا، تنها در این دوره از ارزیابی، این دفاتر بر اساس اطلاعات موجود در سامانه صدور پروانه رگولاتوری مانند مساحت دفاتر، تعداد پرسنل و… رتبه بندی شده اند.

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری درباره تفاوت میان دفاتری که خوداظهاری نموده اند و دفاتری که به سامانه ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان مراجعه ننموده اند، اعلام کرد: دلیل تاکید رگولاتوری بر مشارکت دفاتر پیشخوان برای خوداظهاری این است که اگر شاخص های مؤثر در ارزیابی و رتبه بندی دفاتر مانند، مساحت دفتر، تعداد پرسنل و… تغییر نموده باشد، ارزیابی آنها بر اساس اطلاعات جدید اجرا شده و حقی از آنها ضایع نگردد. بر همین اساس، دفاتری که در ارزیابی شش ماهه دوم سال 99 شرکت ننموده اند با مراجعه به این سامانه و بارگذاری مدارک خود می توانند در ارزیابی و رتبه بندی شش ماهه اول سال 1400 شرکت نمایند.

حی شاد درباره عوامل تأثیرگذار در ارزیابی دفاتر پیشخوان دولت مطرح نمود: خوداظهاری دفاتر بر اساس مستندات ارائه شده، دریافت امتیاز انجمن استانی، درج امتیاز رضایتمندی متقاضیان خدمت و عدم دریافت امتیاز منفی در کمیته های رسیدگی به تخلفات از جمله عوامل تأثیرگذار در فرآیند رتبه بندی دفاتر پیشخوان است که آنالیز مستندات و تأیید امتیازها در کارگروهی متشکل از نمایندگان مناطق و ستاد رگولاتوری آنالیز می گردد و تأیید امتیازها و مستندات توسط مناطق 9 گانه رگولاتوری انجام می گردد.

مدیر کل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری در خصوص اهداف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارزیابی و رتبه بندی دفاتر پیشخوان گفت: توزیع عادلانه و هدفمند خدمات و ارتقای کیفیت ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان، تشویق دفاتر پیشخوان به ارتقای صندلی خود، دسته بندی و ارائه خدمات دستگاه ها بر اساس رتبه بندی اجرا شده از جمله مهمترین اهداف رگولاتوری برای ارزیابی این دفاتر است.

لیست نتایج رتبه بندی دفاتر به تفکیک رتبه در سایت رگولاتوری قرار داده شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1189

به "دومین نتایج رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین نتایج رتبه بندی دفاتر پیشخوان دولت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید