سه بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان مستقر شد

به گزارش تور فرانسه، سه بیمارستان سیار (صحرایی) نیروی زمینی سپاه در استان سیستان و بلوچستان مستقر شد و در هر بیمارستان به طور میانه 150 نفر در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هموطنان در استان سیستان و بلوچستان به سر می برند.

سه بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان مستقر شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علاوه بر سه بیمارستان سیار (صحرایی) مجهز این نیرو به همراه پرسنل ؛ 200 نفر از اعضای کادر درمانی نیروی زمینی سپاه شامل پزشک ، پرستار و بهیار هم به یاری دانشگاه علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان برای یاری به مقابله با ویروس کرونا در این استان شتافتند .

در پی مسائل ناشی از ویروس کرونا در استان سیستان بلوچستان بعلاوه سه بیمارستان سیار (صحرایی) نیروی زمینی سپاه مجهز به بخش سیار آی سی یو ، دستگاه اکسیژن ساز کانتینری هم جهت خدمت رسانی به بیماران کرونایی استان سیستان و بلوچستان مستقر شدند .

در هر بیمارستان به طور میانه 150 نفر در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هموطنان در استان سیستان و بلوچستان به سر می برند.

لازم به ذکر است، کاروان 200 نفره اعزامی متشکل از پزشکان، بهیاران و کادر درمان نیروی زمینی سپاه که به زاهدان اعزام شده، برای یاری به بیماران و واکسیناسیون استانی کرونا، در ماموریت دانشگاه علوم پزشکی این استان خواهند بود.

سردار احمد اخوان فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با اشاره به خدمات گسترده درمانی نیروی زمینی سپاه به ویژه در منطقه ها محروم از جمله استان سیستان و بلوچستان گفت: نفرات و بعلاوه تجهیزات و امکانات استقرار یافته نیرو در استان سیستان وبلوچستان تا برطرف مسائل مردم و بازگشت شرایط عادی درمانی در استان باقی خواهند ماند و به خدمت رسانی ادامه خواهند داد.شایان ذکر است کاروان 200 نفره اعزامی نیروی زمینی سپاه در فرودگاه زاهدان، مورد استقبال مهندس موهبتی استاندار سیستان وبلوچستان، سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و دکتر هاشمی شهری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار گرفتند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1262

به "سه بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان مستقر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه بیمارستان سیار نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان مستقر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید