(ویدئو) نظر جنجالی بهاره رهنما درباره دختران ایرانی؛ آیا رهنما به قوم لر توهین کرد؟

به گزارش تور فرانسه، قسمت اخیر شام ایرانی که در شبکه خانگی پخش می گردد با یک اظهار نظر بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون حاشیه ساز شده است.

(ویدئو) نظر جنجالی بهاره رهنما درباره دختران ایرانی؛ آیا رهنما به قوم لر توهین کرد؟

در این قسمت که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می گوید: دختران ایرانی سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر.

اظهار نظر جنجالی بهاره رهنما در شام ایرانی درباره دختران ایرانی و توهین به قوم لر

این سخنان او با واکنش ها و نقدها زیادی در شبکه های اجتماعی همراه بود. کاربران زیادی این حرف های بهاره رهنما را توهین به قوم لر دانستند.

فردی نوشته است: من یه لُرم و طرز فکرم و فرهنگم انقدر غنی هستش که برای خندوندن مردم قومیت ها رو تخریب نکنم. کاش توام با اون ظاهر نیکول کیدمنی یکم از فرهنگ من بهره میبردی!

فرد دیگری هم نوشته است: وقتی یه آدم بیسواد را مشهور میکنید همین میشود دیگر من ایرانی هستم، لر و کرد و ترک و بلوچ هم فرقی نمی کند خانم بهاره رهنما

یا کاربر دیگری هم گفته است: بهاره رهنما اومد ظاهر زیبا و مغز خالیو به تمسخر بگیره ولی چون پسته بی مغزه تا لب باز کرد رسوا شد و خودش شد مثال واضح برای منظورش.

واکنش های فراوانی از این دست در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. این واکنش ها موجب شد که بهاره رهنما شرحی ارائه دهد. هر چند به نظر می رسد شرحش خیلی قانع کننده نیست و لحن و بیان او در برنامه شام ایرانی کاملا روشن و واضح است.

شرح و تهدید بهاره رهنما درباره توهین به قوم لر

بهاره رهنما در اینستاگرام خود با انتشار تصویری از فیلم دختر لر در این باره نوشت: این هم از فیلم دختر لر که من بخاطر قدیمی بودنش اشاره کردم بهش و هیچ ربطی به قومیت نداره! خیلی ها میکن چرا شرح میدی اما من شرح میدم چون مردم برام عزیزن و خودم هم به نوعی لر محسوب میشم با احترام به همه مردم خوب کشورم خصوصا هم قومی های لر که با لهجه زیباشون در شام ایرانی صحبت کردم این پست رو گذاشتم که این سو تفاهم رفع شه که اصلا موضوع مقایسه یک فیلم خیلی قدیمی و فیلم های به روز با بازی بازیگران جدید بود.

او در ادامه از واکنش ها به اظهار نظر خود انتقاد کرد و مدعی شد او را تهدید نموده اند و پیگیری حقوقی میکند. بهاره رهنما نوشت: خداوند همواره ناظر و شاهد ارادت من به اقوام خوب و نجیب ایرانی است و کسانی که با تهدید و فحاشی خودشون رو لر معرفی میکنن بی شک فاقد اصالت و فقط در صدد تفرقه پراکنی و حاشیه سازی هستند که البته این موارد تهدید به وسیله وکیل محترم بنده در حال پیگیری است!

او در پی نوشت این پست تاکید نمود که از طوفان ها و توطیٔه های سخت تر از این گذشتم چون توکلم به خداوند است و اتکایم به مولایم علی... یاعلی

پست اینستاگرامی بهاره رهنما در این رابطه

دختر لُر یا ایران دیروز و ایران فردا نخستین فیلم ناطق به زبان فارسی است. این فیلم در سال 1312 خورشیدی توسط اردشیر ایرانی در استودیو امپریال فیلم در بمبئی ساخته شد. این فیلم در بین مردم با نام جعفر و گلنار شناخته شد.

سریال شام ایرانی 2 به کارگردانی سعید ابوطالب در سال 1399 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی است. در شام ایرانی بازیگران دور هم جمع می شوند، شام می پزند و امتیاز می گیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 869

به "(ویدئو) نظر جنجالی بهاره رهنما درباره دختران ایرانی؛ آیا رهنما به قوم لر توهین کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) نظر جنجالی بهاره رهنما درباره دختران ایرانی؛ آیا رهنما به قوم لر توهین کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید