کتاب

تعبیر خواب کنکور - کنکور دادن در خواب چه مفهومی دارد؟

دیدن کنکور دادن در خواب به گفته معبرین اسلامی نشانه اضطراب و نگرانی از موضوعی در زندگی بیداری است.با تعبیر خواب کنکور و کنکور دادن آشنا شوید

8 آذر 1399

تعبیر خواب گز - دیدن گز در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن گز در خواب بیانگر مالی است که با تلاش بدست آورده می شود. وجود پسته و بادام در گز نشانه عدم صداقت و فریبکاری در امور است.

7 آذر 1399

حباب یا انقلاب؟ باید منتظر باشیم

به گزارش خبرنگاران شاید نسل ما روزگاری را تجربه کند که دیگر ژول های کاغذی جزو نوستالژی های زندگیمان به حساب بیاید و شیی به نام کیف پول عملا بی فایده باشد. نمونه چنین اتفاقاتی تا حدی افتاده است؛ برای مثال اگر در یک قرن گذشته به انسان آن دوران می گفتید که...

22 آبان 1399

نژاد یک واقعیت بیولوژیکی نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از bookauthority کتاب چگونه با یک نژادپرست بحث کنیم؟ یکی از پرفروش های هفته جاری بوده است که به اعتقاد بسیاری از منتقدان، بی ربط به اعتراضات اخیر دنیا که به ایالات متحده مربوط می شود، نیست.

21 آبان 1399

فراوری سریال از طولانی ترین رمان انقلاب اسلامی

خبرنگاران/خراسان رضوی نویسنده کتاب جاده جنگ گفت: طرح جاده جنگ به سیما فیلم ارائه شده و فکر می کنم به یک سریال 100 قسمتی تبدیل گردد که البته بسیار هم هزینه بر خواهد بود.

19 آبان 1399

جرج آر. آر. مارتین از مرگ شاه رابرت در سریال بازی تاج و تخت متنفر است

جرج آر. آر. مارتین، نویسنده سری رمان های ترانه یخ و آتش در گفت وگوی جدیدش اعلام نموده از نحوه مرگ شاه رابرت در سریال بازی تاج و تخت متنفر است.

17 آبان 1399

ابن یمین فریومدی؛ شاعر اخلاق و زندگی

امیر فخرالدین محمود بن یمین فریومدی شاعر ایرانی قرن هشتم هجری است.

23 مرداد 1399

نمایشگاه کتاب تهران 99 یا کتاب وب؟

قدم زدن میان غرفه های نمایشگاه کتاب همواره لذت بخش است. بودن در میان آن همه کتاب همواره موجب ایجاد حسی بسیار خوب و مثبت می گردد. دیدن کتاب هایی که می تواند ما را برای مدتی از این دنیا جدا کند و به سفری تازه ببرد، بهترین لحظات را برای ما رقم می زند. ...

16 مرداد 1399

فیلم دیوید فینچر تبدیل به سریال می گردد

آمازون یکی از رمان های معروف سوئدی را به سریال تبدیل می نماید.

11 مرداد 1399

رونمایی از 10 عنوان کتاب جدید در جهاد دانشگاهی اردبیل

به گزارش خبرنگاران در اردبیل به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، مهران اوچی، رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل در جلسه شورای انتشارات جهاد دانشگاهی با بیان اینکه فرهنگ زیربنای توسعه است و کتاب نقش کلیدی در گسترش آن دارد، گفت: انتشارات جهاد دانشگاهی...

9 مرداد 1399

برگزاری رویداد های هنری در فضای مجازی تنها با تأیید ارشاد مجاز است

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد با انتشار بیانیه ای برگزاری رویداد های هنری در فضای مجازی را مشروط به قرار دریافت در چارچوب های قانونی کشور و اخذ تاییدیه از این نهاد دولتی بیان نمود.

9 مرداد 1399

عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع)

انتشارات امیرالمومنین عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع) را در ماه رمضان در دستور کار قرار داد.

18 تیر 1399

خبرنگاران روایت سخنگوی دولت از دیدار با مرحوم نجف دریابندری

تهران- خبرنگاران- سخنگوی دولت در یادداشتی در اینستاگرام درباره دیدارش با مرحوم نجف دریابندی در بیمارستان نوشت: ایشان از استعدادهای کم نظیری بود که با زحمت و تلاش در طول سالهای فعالیت خود، بیش از 20 اثر برجسته ادبی و فلسفی دنیا را به فارسی ترجمه کرد. ...

16 تیر 1399

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی فرهنگ دوستان را به کتابخوانی رضوی فراخواند

بجنورد- خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی در پیامی، مردم و به ویژه فرهنگ دوستان این استان را به شرکت فعال در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

13 تیر 1399

خبرنگاران طرح های عمرانی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد

تهران- خبرنگاران- طرح های عمرانی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد که با تکمیل طرح های عمرانی- خوابگاهی ظرفیت اسکان دانشجویان این دانشگاه حدود 45 درصد افزایش می یابد.

9 تیر 1399

3 دلیل که بچه ها در ساعت 9 به خواب بروند

شاید یکی از سخت ترین کار ها برای بچه ها خوابیدن است. والدین وقت زیادی را برای خواباندن بچه ها شان به ویژه در سال های اول زندگی شان می گذارند.

6 تیر 1399

تصویر خردادی بازار مسکن بعد از حذف قیمت آگهی ها

اولین برداشت از بازار مسکن شهر تهران بعد از20 روز که از حذف قیمت آگهی های فروش ملک می گذرد حاکی از آن است که سرعت رشد ماهیانه قیمت های پیشنهادی در خرداد ماه حدود 2 درصد نسبت به اردیبهشت کاهش یافته اما تعداد فایل های طرف عرضه افت نموده است.

5 تیر 1399

دستگیری 100 نفر از معرضان به قرنطینه در آلمان و اتریش

صد ها نفر از معترضان به قوانین سرسختانه قرنطینه مربوط به کرونا با تجمع در مرکز برلین و وین خواهان لغو این محدودیت ها شدند و پلیس آلمان نیز بیش از یکصد نفر از معترضان را دستگیر کرد.

16 خرداد 1399

گزیده شعر معاصر ایران در ایتالیا

کتاب گزیده شعر معاصر ایران به زبان ایتالیایی منتشر شد.

17 اردیبهشت 1399

موزه تاریخ در کرمان راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، محمود وفایی در ملاقات با مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان کرمان با بیان این مطلب گفت: کانون مکانی برای پایه ریزی فرهنگ در جامعه است و علی رغم...

29 فروردین 1399
تعداد: (27)