عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع)

به گزارش تور فرانسه، انتشارات امیرالمومنین عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع) را در ماه رمضان در دستور کار قرار داد.

عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع)

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری تور فرانسه، موسسه فرهنگی انتشاراتی امیرالمومنین (ع) به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع) نوشته مرحوم محمد دشتی را تا سرانجام ماه مبارک رمضان با تخفیف 50 درصد عرضه می نماید.

موسسه فرهنگی انتشاراتی امیرالمومنین (ع) در قم توسط مرحوم استاد محمد دشتی تأسیس شد.

این موسسه همزمان با ایام میلاد امام حسن مجتبی (ع) تعداد محدودی از کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع) از جمله تألیفات مرحوم دشتی را که برای اولین بار منتشر شده است را با تخفیف 50% تا سرانجام ماه مبارک رمضان به فروش می رساند.

از جمله موضوعات این کتاب می توان به ازدواج فرزندان آدم (ع)، فضیلت لحظه افطار، نشانه های ظهور، مهربانی با حیوانات، آداب تغذیه، آداب مهمانی، صلح چرا؟، تعریف سیاست و علت ترس از مرگ و… اشاره نمود.

این کتاب از منظر انتخاب احادیث مستند و متناسب با کلام شیعه، ترجمه روان، عنوان دار شدن احادیث، مقدمه چینی و نتیجه گیری به سبک کتاب داستان راستان و فهرست موضوعی مطالب اثر قابل اعتنا به شمار می رود.

این کتاب با جلد سخت و در 512 صفحه منتشر شده و قیمت آن نیز 59 هزار تومان اعلام شده است که با احتساب تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان با قیمت 29 هزار و 500 تومان به فروش می رسد.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 505

به "عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه ویژه کتاب فرهنگ سخنان امام حسن مجتبی (ع)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید