کشف 4300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته در خوزستان

به گزارش تور فرانسه، خوزستان رئیس مرکز بهداشت خوزستان از کشف 4 هزار و 300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته در انبار یک شرکت در هویزه اطلاع داد.

کشف 4300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته در خوزستان

به گزارش تور فرانسه، دکتر سید مهدی حسینی زاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در ادامه تشدید بازرسی های سرزده توسط کارشناسان سلامت محیط و کار شهرستان هویزه، در انبار یکی از شرکت های واقع در این شهرستان بالغ بر 4 هزار و 300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته با ارزش 350 میلیون ریال کشف و از این روغن ها نمونه برداری انجام شد.

وی اضافه نمود: پس از دریافت جواب نمونه مورد نظر از آزمایشگاه غذا و دارو اهواز، دادگاه حکم جمع آوری کلیه روغن ها توسط بازرسان سلامت محیط و کار همراه با همکاری ستاد فرماندهی نیروی انتظامی را صادر کرد که با حضور کارشناسان بهداشت محیط این روغن ها جمع آوری، ضبط و متخلفان جهت اقدامات لازم به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: از هموطنان درخواست می گردد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مشکل بهداشتی یا توزیع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد، مراتب را به وسیله تماس با شماره تلفن 190 اعلام نمایند تا در اسرع وقت پیگیری لازم انجام گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 52

به "کشف 4300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 4300 لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید