مرد تایوانی عجیب ترین آزمون مقاومت محصول اپل را اجرا کرد ، از بلعیدن تا استفاده مجدد ایرپاد پس از دفع آن!

به گزارش تور فرانسه، یک مرد تایوانی که به شکل تصادفی ایرپاد خود را بلعیده بود پس از مراجعه به اورژانس بیمارستان و دفع ایرپاد خود دوباره از این محصول استفاده کرد، ان هم در حالی که ایرپاد هنوز 41 درصد شارژ داشت.

مرد تایوانی عجیب ترین آزمون مقاومت محصول اپل را اجرا کرد ، از بلعیدن تا استفاده مجدد ایرپاد پس از دفع آن!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اجرای آزمون های مختلف در خصوص کیفیت محصولات شرکت های معتبر دنیای فناوری فرایندی رایج است اما یک مرد تایوانی به شکلی ناخواسته عجیب ترین آزمون سال را اجرا نموده است.

وی به طور تصادفی و در خواب، ایرپاد خود را بلعید و به سرعت پس از آن که متوجه ماجرا شد به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کرد. بر اساس آزمایش های پزشک اورژانس، باتری موجود در ایرپاور به بدن وی آسیبی نرساند و وی بدون هیچ مسئله ای ایرپاد را با یاری مراقبت های پزشکی دفع کرد.

اما نکنه عجیب تر این بود که این ایرپاور در تمام طول مدتی که در سیستم گوارش مرد تایوانی بود کار می کرد. مرد تایوانی ابتدا متوجه نشده بود ایرپاد را بلعیده اما با ردیابی ایرپاد و پخش صدا از آن متوجه شده که صدا از شکمش می آید. این مرد که بن هسو نام دارد، به شکلی باورنکردنی پس از دفع ایرپاد نیز با یک محصول سالم رو به رو شد.

این اولین بار نیست که دستگاه های الکترونیکی بلعیده شده اند. طبق گزارش ها ، در سال 2016، یک مرد در ایرلند یک تلفن همراه را بلعید و مجبور به انجام عمل جراحی برای خارج کردن آن از معده شد. این حادثه در گزارشات بین المللی مجله جراحی گزارش شده است و گفته می گردد که این مرد به طور طبیعی بهبود می یابد. یک دانش آموز 13 ساله در کره جنوبی نیز ردیاب تناسب اندام خود را بلعید اما این نخستین بار است که محصولاتی که وارد سیستم گوارش می شوند سالم می مانند.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: tour-france.ir شناسه مطلب: 1710

به "مرد تایوانی عجیب ترین آزمون مقاومت محصول اپل را اجرا کرد ، از بلعیدن تا استفاده مجدد ایرپاد پس از دفع آن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد تایوانی عجیب ترین آزمون مقاومت محصول اپل را اجرا کرد ، از بلعیدن تا استفاده مجدد ایرپاد پس از دفع آن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید